Неадекватне керівництво – нескінченні проблеми

Кожного разу коли щось стається у нас в країні, то наша денегеративна влада починає скавуліти, нити і звинувачувати в усьому трикляту кремлівську банду! Постійно, щоб не трапилось, українські політики намагаються перевести увагу людей у бік Москви. В жодному епізоді таке втручання не варто списувати з рахунків, але всі ці моменти слід одразу супроводжувати доказами, а не порожніми заявами.

Зрозуміло, що недооцінювати вплив російських владних ОПГ на українські події не варто. Діючий режим в Росії зневажає своїх громадян, розпалює війни заради прибутку невеликої групи нелюдів, молоде прозомбоване покоління не задумуючись кидає у гирла воєн, провадить геноцид власного населення, тому ці покидьки при владі здатні скоїти ще багато злочинів. Тим паче, що Кремль багато років уражував велику частину населення України ідеями “Русского мира”, що в результаті полегшує їм вербування до своїх лав нових агентів впливу, інформаторів, маніпуляторів та здійснювати провокації на території України.

У пожежі артилерійських складів на Вінниччині деякі представники вітчизняної влади одразу поспішили звинуватити Кремль. Приклад із Калинівкою дуже важливий та показовий, бо ці склади знаходяться досить далеко від лінії фронту, глибоко в нашому тилу. І якщо причиною вибухів є диверсія, то це говоритиме в першу чергу про неадекватність військового керівництва в Україні. До агресора треба ставитись, як до агресора без жодних сентиментів, а не намагатися ворожими діями виправдати невідповідність займаним посадам жирних алкоголіків, які носить генеральські погони в Україні.

Проведення прозорого слідства дійсно необхідне, так як дозволить громадянам показати справжні причини. Але ця необхідність носить чисто технічних характер. В принципі будь-які злочини від дрібних до все державного масштабу повинні чесно розслідуватись і результати цього розслідування треба оприлюднювати. Винні повинні бути справедливо покарані, чим до всіх інших громадян судова влада подавала б чіткий сигнал щодо неуникності покарання.

Проте, як відомо всім мислячим громадянам нашої країни судова влада у нас це ганебний базар, де все продається та все покупається. Починаючи від прокурорів та слідчих, закінчуючи суддями. Вся правоохоронна система прогнила так само, як і прогнили всі три гілки влади – законодавча, виконавча і судова.

Тому не буде жодного притомного розслідування чи судового процесу. А буде, як завше в армії робиться – призначення винуватцем когось крайнього. Чи п’яного прапора, чи в караульного солдата не так ґудзики були пришиті. Або знову все спишуть на москалів – це найлегше.

І питання зовсім не в тому, що стало причиною пожежі та вибухів. А в тому, що зроблено керівництвом МО для не повторення ситуації, яка вже відбувалась під Харковом та Маріуполем?! І відповідь – нічого! Полторак і Муженко вміють тільки “котли” нашим воякам влаштовувати і “засвоювати” бюджетні гроші.

Чи пожежа стала через порушення правил зберігання боєприпасів, чи через самопідпал щоб списати вкрадене, чи через диверсію ворожої ДРГ – це не має принципового значення! Принципово те, що існує сам факт допущення до такої ситуації!

Всім відомо про наявність у Кремля цілої низки агентів впливу в Україні. Проте коли наші політики постійно звинувачують Москву у нападах, то цим вони самі себе дискредитують. Навіщо українцям така влада, котра не може захистити їх та інтереси держави, а тільки постійно скавулить і краде гроші?! Для чого ці роздуті штати спецслужб, поліції та інших? Це відверта демонстрація власної непрофесійності.

За таких умов, нашим західним союзникам важко вести серйозні переговори з політичним керівництвом про надання озброєння. Справедливо постає питання: Наскільки політичне керівництво володіє ситуацією в власній державі?

По-друге, це налаштування народу на те, начебто Путін всемогутній і Кремль спокійно може робити на території України, що завгодно. Це сприяє зневірі у власні сили. Та й такий посил явно розходиться із традиційними заявами Порошенка та інших високопосадовців, котрі стверджують, що в країні все під контролем.

Новому уряду та новій політичній еліті, яка прийде на заміну цьому, поки що діючому, але вже догниваючому режиму, необхідно якнайшвидше довести ефективність вітчизняних спецслужб. Наші спецслужби повинні діяти в не тільки в захисті, але і в наступі! Діяти більш активно і зухвало. Змусити ворога перейти у захист!

Нинішнє керівництво МО, СБУ та МВС здатне тільки в поточному, фоновому режимі виконувати державницькі функції. Більшості робочого часу вони витрачають на збирання компромату один на одного, підсиджування собі подібних, жорстокі бійні за контролювання незаконних грошових потоків та й на тому все! Для звичайних громадян України, у всіх цих психічно хворих дядьках в дорогих костюмах та гарних кабінетах не має ніякої потреби та необхідності.

Все керівництво силових відомств потрібно міняти! Тільки так в українського народу є шанс завершити Донбаський геноцид та вистояти у викликах світу, що вже давно не сповна розуму!

P. S. За даними Міністерства оборони України, цього року, на військові склади поблизу Калинівки виділено 25 млн. грн. Як бачимо засвоєння йде повним ходом…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *