Країну на продаж

Існуюча система в Україні та її носії – чиновнкики, й надалі продовжують розкрадати державне майно. Як і раніше зловмисники, з метою приховати свої наміри, використовують слово “приватизація”.

Масштабний розпродаж запланований на 2017 – 2020 роки. Хабарники та корупціонери при владі, підготували до продажу 893 державних підприємства. Перелік підприємств, які підлягають розпродажі, уряд затвердив ще 4 липня і днями його оприлюднила прес-служба Міністерства економічного розвитку та торгівлі.

Серед значних об’єктів “ПриватБанк”, “Ощадбанк”, “Укргазбанк” , “Центренерго”, Державна продовольча зернова корпорація України (ДПЗКУ), “Аграрний фонд” і “Турбоатом”. Отримавши кошти від продажу державних компаній чиновники по давно відпрацьованих схемах здійснять “засвоєння” грошей і виведення їх у офшорні зони.

У тимчасове користування до приватних рук планують передати ще 359 державних компаній. Це міжнародні аеропорти “Бориспіль” і “Львів”, підприємства Державного агентства лісових ресурсів, лісгоспи і регіональні служби автомобільних доріг. Стосовно лісів, то поки все не вирубають, то назад, у держвласність, не повернуть.

Одне з підприємств у прикарпатті, що експортує ліс до ЄС

Поки що мародери у високих кабінетах не домовились між собою про поділ останніх 378 підприємств, що залишаться у власності держави. До них відноситься “Нафтогаз України”, “Енергоатом”, “Енергоринок”, “Укргідроенерго”, “Укрзалізниця”. Тому їх поки не чіпають. Хоча останній варіант – залізниця – це дуже ласий шматочок, тому при гарній можливості нагріти пристойну суму, в “слуг народу”, рука не дрогне.

Станом на сьогодні, серед всіх діючих в Україні підприємств, в державній власності перебуває всього 7%. У США держава володіє 20-ма відсотками економічної потуги, а у Франції цей показник складає 40%.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *