Італія намагається зірвати програму заміщення європейців африканцями

У п’ятницю 13 липня в Середземному морі було затримано судно з 450 мігрантами. Поки що не вдалось ідентифікувати приналежність корабля, під яким прапором іде, кому належить і він продовжує дрейфувати поблизу острова Лампедуза. Італійські ЗМІ зазначають, що йдеться про двопалубне дерев’яне судно.

Міністр внутрішніх справ Італії Маттео Сальвіні заявив, що долею судна має опікуватися Мальта, оскільки корабель дрейфує в її водах.

Ще міністр Сальвіні добавив – “Мальта, контрабандисти, “добрі” люди в Італії та в усьому світі повинні знати, що цей корабель не може зайти в італійські порти”,

Ще раніше Італія заборонила захід до своїх портів кораблів, які належать, так званим, приватним гуманітарним організаціям. Італійські прикордонники систематично фіксують факти прямої допомоги контрабандистам від, нібито, гуманітарних організацій. Їх завуальована співпраця заключається в простій схемі – контрабандисти на гумових човнах відправляють людей з узбережжя Лівії до Італії, знаючи, що перетнути Середземне море їм не вдасться, але їх все одно врятують ті хто називає себе гуманітарними організаціями.

Маттео Сальвіні також заявив про намір уряду Італії заборонити захід у порти країни ще і тим суднам, які формально беруть участь у місіях ЄС із боротьби з контрабандистами, а насправді також підбирають нелегальних мігрантів у морі і висаджують їх у Італії.

Можемо спостерігати, як частина італійського істеблішменту не погоджується зі штучним та досить інтенсивним наповненням своєї країни африканцями. І наразі вдається до кволих спроб призупинити цей потік. Але враховуючи великий об’єм зусиль, які вкладаються саме на насичення Західної Європи африканцями та азіатами, можна припустити, що захисники італійських інтересів довго не вистоять.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *